Календар КХЛ 2016/2017

Сезон КХЛ 2016/2017 розпочнеться 22 серпня 2016 року, а фінал відбудеться 18 лютого 2017 року. У цій статті ви зможете стежити за розкладом матчів, а також результатами турніру. Як виглядає таблиця трансферів, ви можете подивитися тут.

Календар ігор КХЛ 2016/2017

22.08.2016
Металург Мг – ЦСКА
-:-

23.08.2016
Сибір – Автомобіліст
-:-

23.08.2016
Металург Нк – Барис
-:-

23.08.2016
Авангард – Ugra
-:-

23.08.2016
Салават Юлаєв – Сєвєрсталь
-:-

23.08.2016
Трактор – СКА
-:-

23.08.2016
Лада – Медвешчак
-:-

23.08.2016
Ак Барс – Слован
-:-

23.08.2016
Спартак – Йокерит
-:-

23.08.2016
ХК Сочі – Динамо Р
-:-

24.08.2016
Амур – Локомотив
-:-

24.08.2016
Адмірал – Динамо М
-:-

25.08.2016
Сибір – Барис
-:-

25.08.2016
Металург Нк – Ugra
-:-

25.08.2016
Авангард – Автомобіліст
-:-

25.08.2016
Лада – Слован
-:-

25.08.2016
Северсталь – Металург Мг
-:-

25.08.2016
Ак Барс – Нафтохімік
-:-

25.08.2016
СКА – Салават Юлаєв
-:-

25.08.2016
Торпедо – Динамо Р
-:-

25.08.2016
ХК Сочі – Йокерит
-:-

25.08.2016
ЦСКА – Трактор
-:-

26.08.2016
Амур – Динамо М
-:-

26.08.2016
Адмірал – Локомотив
-:-

26.08.2016
Ак Барс – Медвешчак
-:-

27.08.2016
Адмірал – Витязь
-:-

27.08.2016
Сибір – Ugra
-:-

27.08.2016
Металург Нк – Автомобіліст
-:-

27.08.2016
Авангард – Барис
-:-

27.08.2016
Северсталь – Трактор
-:-

27.08.2016
СКА – Металург Мг
-:-

27.08.2016
Спартак – Динамо Р
-:-

27.08.2016
Торпедо – Йокерит
-:-

27.08.2016
ЦСКА – Салават Юлаєв
-:-

28.08.2016
Лада – Нафтохімік
-:-

29.08.2016
Амур – Витязь
-:-

29.08.2016
Автомобіліст – Металург Мг
-:-

29.08.2016
Локомотив – Динамо М
-:-

29.08.2016
Слован – Торпедо
-:-

29.08.2016
Медвешчак – ХК Сочі
-:-

30.08.2016
Югра – Салават Юлаєв
-:-

30.08.2016
Северсталь – Лада
-:-

30.08.2016
СКА – Ак Барс
-:-

30.08.2016
ЦСКА – Нафтохімік
-:-

31.08.2016
Амур – Адмірал
-:-

31.08.2016
Автомобіліст – Трактор
-:-

31.08.2016
Динамо М – Металург Нк
-:-

31.08.2016
Локомотив – Авангард
-:-

31.08.2016
Слован – ХК Сочі
-:-

31.08.2016
Медвешчак – Торпедо
-:-

01.09.2016
Амур – Куньлунь Ред Стар
-:-

01.09.2016
Югра – Металург Мг
-:-

01.09.2016
Северсталь – Нафтохімік
-:-

01.09.2016
ЦСКА – Ак Барс
-:-

02.09.2016
Автомобіліст – Салават Юлаєв
-:-

02.09.2016
Витязь – Авангард
-:-

02.09.2016
Динамо М – Сибір
-:-

02.09.2016
Локомотив – Металург Нк
-:-

02.09.2016
СКА – Лада
-:-

02.09.2016
Медвешчак – Спартак
-:-

03.09.2016
Югра – Трактор
-:-

03.09.2016
Северсталь – Ак Барс
-:-

04.09.2016
Металург Мг – Амур
-:-

04.09.2016
Витязь – Металург Нк
-:-

04.09.2016
Динамо М – Авангард
-:-

04.09.2016
СКА – Нафтохімік
-:-

04.09.2016
Слован – Спартак
-:-

04.09.2016
Торпедо – ХК Сочі
-:-

04.09.2016
ЦСКА – Лада
-:-

05.09.2016
Куньлунь Ред Стар – Адмірал
-:-

05.09.2016
Автомобіліст – Ugra
-:-

05.09.2016
Локомотив – Сибір
-:-

06.09.2016
Салават Юлаєв – Динамо Р
-:-

06.09.2016
Трактор – Йокерит
-:-

06.09.2016
Лада – Динамо М
-:-

06.09.2016
Нафтохімік – Медвешчак
-:-

06.09.2016
Ак Барс – ЦСКА
-:-

06.09.2016
Витязь – Сєвєрсталь
-:-

06.09.2016
Спартак – Динамо Мн
-:-

06.09.2016
ХК Сочі – Амур
-:-

08.09.2016
Металург Мг – Динамо Р
-:-

08.09.2016
Салават Юлаєв – Йокерит
-:-

08.09.2016
Лада – Локомотив
-:-

08.09.2016
Нафтохімік – Витязь
-:-

08.09.2016
Ак Барс – Динамо М
-:-

08.09.2016
Спартак – Адмірал
-:-

08.09.2016
Торпедо – Амур
-:-

09.09.2016
Сибір – Медвешчак
-:-

09.09.2016
Металург Нк – Слован
-:-

09.09.2016
Барис – Ugra
-:-

09.09.2016
ЦСКА – СКА
-:-

10.09.2016
Металург Мг – Йокерит
-:-

10.09.2016
Салават Юлаєв – Динамо Мн
-:-

10.09.2016
Нафтохімік – Динамо М
-:-

10.09.2016
Ак Барс – Витязь
-:-

10.09.2016
Спартак – Амур
-:-

10.09.2016
Торпедо – Куньлунь Ред Стар
-:-

10.09.2016
ХК Сочі – Адмірал
-:-

11.09.2016
Сибір – Ugra
-:-

11.09.2016
Металург Нк – Медвешчак
-:-

11.09.2016
Авангард – Слован
-:-

11.09.2016
Барис – Автомобіліст
-:-

11.09.2016
Трактор – Динамо Р
-:-

11.09.2016
ЦСКА – ” Северсталь
-:-

12.09.2016
Трактор – Динамо Мн
-:-

12.09.2016
Лада – Витязь
-:-

12.09.2016
Нафтохімік – Амур
-:-

12.09.2016
Ак Барс – Локомотив
-:-

12.09.2016
Торпедо – Адмірал
-:-

12.09.2016
ХК Сочі – Куньлунь Ред Стар
-:-

13.09.2016
Сибір – Слован
-:-

13.09.2016
Авангард – Медвешчак
-:-

13.09.2016
Металург Мг – Динамо Мн
-:-

13.09.2016
СКА – Сєвєрсталь
-:-

13.09.2016
Динамо Р – Йокерит
-:-

14.09.2016
Автомобіліст – Барис
-:-

14.09.2016
Салават Юлаєв – Адмірал
-:-

14.09.2016
Югра – Металург Нк
-:-

14.09.2016
Нафтохімік – Локомотив
-:-

15.09.2016
Амур – Куньлунь Ред Стар
-:-

15.09.2016
Трактор – Металург Мг
-:-

15.09.2016
Ак Барс – Авангард
-:-

15.09.2016
Витязь – Спартак
-:-

15.09.2016
Динамо Мн – Динамо Р
-:-

15.09.2016
Динамо М – ХК Сочі
-:-

16.09.2016
Автомобіліст – ЦСКА
-:-

16.09.2016
Барис – СКА
-:-

16.09.2016
Югра – Сєвєрсталь
-:-

16.09.2016
Локомотив – Торпедо
-:-

17.09.2016
Трактор – Салават Юлаєв
-:-

17.09.2016
Витязь – ХК Сочі
-:-

17.09.2016
Динамо Мн – Металург Нк
-:-

17.09.2016
Йокерит – Авангард
-:-

17.09.2016
Слован – Медвешчак
-:-

17.09.2016
Спартак – Динамо М
-:-

17.09.2016
Динамо Р – Сибір
-:-

18.09.2016
Амур – Ак Барс
-:-

18.09.2016
Адмірал – Нафтохімік
-:-

18.09.2016
Куньлунь Ред Стар – Лада
-:-

18.09.2016
Барис – Сєвєрсталь
-:-

18.09.2016
Югра – ЦСКА
-:-

18.09.2016
Локомотив – Торпедо
-:-

19.09.2016
Автомобіліст – СКА
-:-

19.09.2016
Динамо Мн – Авангард
-:-

19.09.2016
Йокерит – Сибір
-:-

19.09.2016
Динамо Р – Металург Нк
-:-

20.09.2016
Амур – Лада
-:-

20.09.2016
Адмірал – Ак Барс
-:-

20.09.2016
Куньлунь Ред Стар – Нафтохімік
-:-

20.09.2016
Барис – ЦСКА
-:-

20.09.2016
Металург Мг – Слован
-:-

20.09.2016
Салават Юлаєв – ХК Сочі
-:-

20.09.2016
Витязь – Торпедо
-:-

20.09.2016
Локомотив – Спартак
-:-

21.09.2016
Автомобіліст – Сєвєрсталь
-:-

21.09.2016
Трактор – Медвешчак
-:-

21.09.2016
Югра – СКА
-:-

21.09.2016
Динамо Мн – Сибір
-:-

21.09.2016
Йокерит – Металург Нк
-:-

21.09.2016
Динамо Р – Авангард
-:-

22.09.2016
Амур – Нафтохімік
-:-

22.09.2016
Адмірал – Лада
-:-

22.09.2016
Куньлунь Ред Стар – Ак Барс
-:-

22.09.2016
Салават Юлаєв – Слован
-:-

22.09.2016
Динамо М – Торпедо
-:-

23.09.2016
Металург Мг – Медвешчак
-:-

23.09.2016
Витязь – Сибір
-:-

23.09.2016
Йокерит – ЦСКА
-:-

23.09.2016
СКА – Ugra
-:-

23.09.2016
ХК Сочі – Локомотив
-:-

24.09.2016
Авангард – Металург Нк
-:-

24.09.2016
Трактор – Слован
-:-

24.09.2016
Динамо М – Динамо Мн
-:-

25.09.2016
Салават Юлаєв – Медвешчак
-:-

25.09.2016
Лада – Динамо Р
-:-

25.09.2016
Нафтохімік – Йокерит
-:-

25.09.2016
Северсталь – Куньлунь Ред Стар
-:-

25.09.2016
СКА – Амур
-:-

25.09.2016
Спартак – Барис
-:-

25.09.2016
Торпедо – Ugra
-:-

25.09.2016
ХК Сочі – Автомобіліст
-:-

25.09.2016
ЦСКА – Адмірал
-:-

26.09.2016
Авангард – Металург Мг
-:-

26.09.2016
Ак Барс – Динамо Мн
-:-

26.09.2016
Динамо М – Локомотив
-:-

27.09.2016
Сибір – Трактор
-:-

27.09.2016
Металург Нк – Салават Юлаєв
-:-

27.09.2016
Авангард – Металург Мг
-:-

27.09.2016
Северсталь – Амур
-:-

27.09.2016
СКА – Адмірал
-:-

27.09.2016
Спартак – Ugra
-:-

27.09.2016
Торпедо – Автомобіліст
-:-

27.09.2016
ХК Сочі – Барис
-:-

27.09.2016
ЦСКА – Куньлунь Ред Стар
-:-

28.09.2016
Лада – Динамо Мн
-:-

28.09.2016
Нафтохімік – Динамо Р
-:-

28.09.2016
Ак Барс – Йокерит
-:-

28.09.2016
Динамо М – Витязь
-:-

29.09.2016
Сибір – Металург Мг
-:-

29.09.2016
Металург Нк – Трактор
-:-

29.09.2016
Авангард – Салават Юлаєв
-:-

29.09.2016
Северсталь – Адмірал
-:-

29.09.2016
СКА – Куньлунь Ред Стар
-:-

29.09.2016
Спартак – Автомобіліст
-:-

29.09.2016
Торпедо – Барис
-:-

29.09.2016
ХК Сочі – Ugra
-:-

29.09.2016
ЦСКА – Амур
-:-

30.09.2016
Лада – Йокерит
-:-

30.09.2016
Нафтохімік – Динамо Мн
-:-

30.09.2016
Ак Барс – Динамо Р
-:-

30.09.2016
Локомотив – Витязь
-:-

30.09.2016
Медвешчак – Слован
-:-

01.10.2016
Сибір – Салават Юлаєв
-:-

01.10.2016
Металург Нк – Металург Мг
-:-

01.10.2016
Авангард – Трактор
-:-

01.10.2016
Северсталь – Динамо М
-:-

01.10.2016
Спартак – Куньлунь Ред Стар
-:-

02.10.2016
Йокерит – Локомотив
-:-

02.10.2016
Слован – ЦСКА
-:-

02.10.2016
Медвешчак – СКА
-:-

03.10.2016
Автомобіліст – Ак Барс
-:-

03.10.2016
Барис – Нафтохімік
-:-

03.10.2016
Югра – Лада
-:-

03.10.2016
Динамо Р – Динамо М
-:-

04.10.2016
Амур – Спартак
-:-

04.10.2016
Адмірал – Торпедо
-:-

04.10.2016
Куньлунь Ред Стар – ХК Сочі
-:-

04.10.2016
Металург Нк – Сибір
-:-

04.10.2016
Металург Мг – Салават Юлаєв
-:-

04.10.2016
Динамо Мн – Локомотив
-:-

04.10.2016
Йокерит – Витязь
-:-

04.10.2016
Слован – СКА
-:-

04.10.2016
Медвешчак – ЦСКА
-:-

05.10.2016
Автомобіліст – Лада
-:-

05.10.2016
Барис – Ак Барс
-:-

05.10.2016
Югра – Нафтохімік
-:-

05.10.2016
Йокерит – Динамо М
-:-

06.10.2016
Амур – Торпедо
-:-

06.10.2016
Адмірал – ХК Сочі
-:-

06.10.2016
Куньлунь Ред Стар – Спартак
-:-

06.10.2016
Авангард – Сибір
-:-

06.10.2016
Металург Мг – Трактор
-:-

06.10.2016
Динамо Мн – Витязь
-:-

06.10.2016
СКА – ЦСКА
-:-

06.10.2016
Слован – Сєвєрсталь
-:-

06.10.2016
Динамо Р – Локомотив
-:-

07.10.2016
Автомобіліст – Нафтохімік
-:-

07.10.2016
Барис – Лада
-:-

07.10.2016
Югра – Ак Барс
-:-

08.10.2016
Амур – ХК Сочі
-:-

08.10.2016
Адмірал – Спартак
-:-

08.10.2016
Куньлунь Ред Стар – Торпедо
-:-

08.10.2016
Сибір – Металург Нк
-:-

08.10.2016
Салават Юлаєв – Трактор
-:-

08.10.2016
Динамо Мн – Динамо М
-:-

08.10.2016
СКА – Йокерит
-:-

08.10.2016
Динамо Р – Витязь
-:-

08.10.2016
Медвешчак – Сєвєрсталь
-:-

09.10.2016
ЦСКА – Авангард
-:-

10.10.2016
Металург Мг – Автомобіліст
-:-

10.10.2016
Динамо М – Медвешчак
-:-

10.10.2016
Локомотив – Слован
-:-

10.10.2016
СКА – Динамо Мн
-:-

11.10.2016
Салават Юлаєв – Ugra
-:-

11.10.2016
Трактор – Барис
-:-

11.10.2016
Лада – Куньлунь Ред Стар
-:-

11.10.2016
Нафтохімік – Адмірал
-:-

11.10.2016
Северсталь – Динамо Р
-:-

11.10.2016
Ак Барс – Амур
-:-

11.10.2016
Спартак – Авангард
-:-

11.10.2016
Торпедо – Сибір
-:-

11.10.2016
ХК Сочі – Металург Нк
-:-

11.10.2016
ЦСКА – Йокерит
-:-

12.10.2016
Витязь – Медвешчак
-:-

12.10.2016
Динамо М – Слован
-:-

13.10.2016
Металург Мг – Барис
-:-

13.10.2016
Салават Юлаєв – Автомобіліст
-:-

13.10.2016
Трактор – Ugra
-:-

13.10.2016
Лада – Амур
-:-

13.10.2016
Нафтохімік – Куньлунь Ред Стар
-:-

13.10.2016
Северсталь – Йокерит
-:-

13.10.2016
Ак Барс – Адмірал
-:-

13.10.2016
СКА – Динамо Р
-:-

13.10.2016
Спартак – Металург Нк
-:-

13.10.2016
Торпедо – Авангард
-:-

13.10.2016
ХК Сочі – Сибір
-:-

13.10.2016
ЦСКА – Динамо Мн
-:-

14.10.2016
Витязь – Слован
-:-

14.10.2016
Локомотив – Медвешчак
-:-

15.10.2016
Металург Мг – Ugra
-:-

15.10.2016
Салават Юлаєв – Барис
-:-

15.10.2016
Трактор – Автомобіліст
-:-

15.10.2016
Лада – Адмірал
-:-

15.10.2016
Северсталь – Динамо Мн
-:-

15.10.2016
Ак Барс – Куньлунь Ред Стар
-:-

15.10.2016
Спартак – Сибір
-:-

15.10.2016
Торпедо – Металург Нк
-:-

15.10.2016
ХК Сочі – Авангард
-:-

15.10.2016
ЦСКА – Динамо Р
-:-

16.10.2016
СКА – Витязь
-:-

17.10.2016
Амур – Салават Юлаєв
-:-

17.10.2016
Авангард – ЦСКА
-:-

17.10.2016
Йокерит – Торпедо
-:-

17.10.2016
Слован – Нафтохімік
-:-

17.10.2016
ХК Сочі – Динамо Мн
-:-

17.10.2016
Динамо Р – Спартак
-:-

17.10.2016
Медвешчак – Ак Барс
-:-

18.10.2016
Сибір – СКА
-:-

18.10.2016
Металург Нк – Сєвєрсталь
-:-

18.10.2016
Автомобіліст – Локомотив
-:-

18.10.2016
Барис – Динамо М
-:-

18.10.2016
Югра – Витязь
-:-

19.10.2016
Амур – Трактор
-:-

19.10.2016
Адмірал – Металург Мг
-:-

19.10.2016
Куньлунь Ред Стар – Салават Юлаєв
-:-

19.10.2016
Динамо Мн – Спартак
-:-

19.10.2016
Йокерит – ХК Сочі
-:-

19.10.2016
Слован – Ак Барс
-:-

19.10.2016
Динамо Р – Торпедо
-:-

19.10.2016
Медвешчак – Нафтохімік
-:-

20.10.2016
Сибір – ЦСКА
-:-

20.10.2016
Металург Нк – СКА
-:-

20.10.2016
Авангард – Сєвєрсталь
-:-

20.10.2016
Автомобіліст – Динамо М
-:-

20.10.2016
Барис – Витязь
-:-

20.10.2016
Югра – Локомотив
-:-

21.10.2016
Амур – Металург Мг
-:-

21.10.2016
Адмірал – Салават Юлаєв
-:-

21.10.2016
Куньлунь Ред Стар – Трактор
-:-

21.10.2016
Динамо Мн – Торпедо
-:-

21.10.2016
Йокерит – Спартак
-:-

21.10.2016
Слован – Лада
-:-

21.10.2016
Динамо Р – ХК Сочі
-:-

22.10.2016
Сибір – Сєвєрсталь
-:-

22.10.2016
Металург Нк – ЦСКА
-:-

22.10.2016
Авангард – СКА
-:-

22.10.2016
Автомобіліст – Витязь
-:-

22.10.2016
Барис – Локомотив
-:-

22.10.2016
Югра – Динамо М
-:-

22.10.2016
Ак Барс – Нафтохімік
-:-

23.10.2016
Адмірал – Трактор
-:-

23.10.2016
Куньлунь Ред Стар – Металург Мг
-:-

23.10.2016
Динамо Мн – ХК Сочі
-:-

23.10.2016
Медвешчак – Лада
-:-

24.10.2016
Куньлунь Ред Стар – Локомотив
-:-

24.10.2016
Салават Юлаєв – Сибір
-:-

24.10.2016
Спартак – Торпедо
-:-

25.10.2016
Адмірал – Амур
-:-

25.10.2016
Лада – Ugra
-:-

25.10.2016
Нафтохімік – Автомобіліст
-:-

25.10.2016
Ак Барс – Барис
-:-

25.10.2016
СКА – Слован
-:-

25.10.2016
ЦСКА – Медвешчак
-:-

26.10.2016
Металург Мг – Металург Нк
-:-

26.10.2016
Салават Юлаєв – Авангард
-:-

26.10.2016
Трактор – Сибір
-:-

26.10.2016
Витязь – Йокерит
-:-

26.10.2016
Динамо М – Динамо Р
-:-

26.10.2016
ХК Сочі – Торпедо
-:-

27.10.2016
Куньлунь Ред Стар – Амур
-:-

27.10.2016
Лада – Автомобіліст
-:-

27.10.2016
Нафтохімік – Барис
-:-

27.10.2016
Ак Барс – Ugra
-:-

27.10.2016
Локомотив – Динамо Мн
-:-

27.10.2016
СКА – Медвешчак
-:-

27.10.2016
ЦСКА – Слован
-:-

28.10.2016
Металург Мг – Сибір
-:-

28.10.2016
Салават Юлаєв – Металург Нк
-:-

28.10.2016
Трактор – Авангард
-:-

28.10.2016
Витязь – Динамо Р
-:-

28.10.2016
Динамо М – Йокерит
-:-

29.10.2016
Адмірал – Куньлунь Ред Стар
-:-

29.10.2016
Лада – Барис
-:-

29.10.2016
Нафтохімік – Ugra
-:-

29.10.2016
Северсталь – Слован
-:-

29.10.2016
Ак Барс – Автомобіліст
-:-

29.10.2016
Локомотив – Йокерит
-:-

29.10.2016
Спартак – ХК Сочі
-:-

30.10.2016
Трактор – Металург Нк
-:-

30.10.2016
Витязь – Динамо Мн
-:-

31.10.2016
Адмірал – Куньлунь Ред Стар
-:-

31.10.2016
Северсталь – Медвешчак
-:-

01.11.2016
Динамо Р – Динамо Мн
-:-

07.11.2016
Барис – Медвешчак
-:-

08.11.2016
Сибір – Спартак
-:-

08.11.2016
Металург Нк – ХК Сочі
-:-

08.11.2016
Авангард – Торпедо
-:-

08.11.2016
Автомобіліст – Слован
-:-

08.11.2016
Металург Мг – Нафтохімік
-:-

08.11.2016
Салават Юлаєв – Лада
-:-

08.11.2016
Трактор – Ак Барс
-:-

08.11.2016
Динамо Мн – Адмірал
-:-

08.11.2016
Йокерит – Амур
-:-

08.11.2016
Динамо Р – Куньлунь Ред Стар
-:-

09.11.2016
Югра – Медвешчак
-:-

09.11.2016
Витязь – ЦСКА
-:-

09.11.2016
Динамо М – СКА
-:-

09.11.2016
Локомотив – Сєвєрсталь
-:-

10.11.2016
Сибір – Торпедо
-:-

10.11.2016
Металург Нк – Спартак
-:-

10.11.2016
Авангард – ХК Сочі
-:-

10.11.2016
Барис – Слован
-:-

10.11.2016
Металург Мг – Ак Барс
-:-

10.11.2016
Салават Юлаєв – Нафтохімік
-:-

10.11.2016
Трактор – Лада
-:-

10.11.2016
Динамо Мн – Куньлунь Ред Стар
-:-

10.11.2016
Йокерит – Адмірал
-:-

10.11.2016
Динамо Р – Амур
-:-

11.11.2016
Автомобіліст – Медвешчак
-:-

11.11.2016
Витязь – СКА
-:-

11.11.2016
Динамо М – Сєвєрсталь
-:-

11.11.2016
Локомотив – ЦСКА
-:-

12.11.2016
Сибір – ХК Сочі
-:-

12.11.2016
Металург Нк – Торпедо
-:-

12.11.2016
Авангард – Спартак
-:-

12.11.2016
Металург Мг – Лада
-:-

12.11.2016
Салават Юлаєв – Ак Барс
-:-

12.11.2016
Трактор – Нафтохімік
-:-

12.11.2016
Югра – Слован
-:-

12.11.2016
Динамо Мн – Амур
-:-

12.11.2016
Йокерит – Куньлунь Ред Стар
-:-

12.11.2016
Динамо Р – Адмірал
-:-

13.11.2016
Барис – Автомобіліст
-:-

13.11.2016
Витязь – Сєвєрсталь
-:-

13.11.2016
Динамо М – ЦСКА
-:-

13.11.2016
Локомотив – СКА
-:-

14.11.2016
Торпедо – Салават Юлаєв
-:-

14.11.2016
Динамо Р – Ак Барс
-:-

15.11.2016
Амур – Сибір
-:-

15.11.2016
Адмірал – Металург Нк
-:-

15.11.2016
Куньлунь Ред Стар – Авангард
-:-

15.11.2016
Северсталь – Ugra
-:-

15.11.2016
Витязь – Динамо М
-:-

15.11.2016
СКА – Барис
-:-

15.11.2016
Слован – Йокерит
-:-

15.11.2016
Спартак – Трактор
-:-

15.11.2016
ХК Сочі – Металург Мг
-:-

15.11.2016
ЦСКА – Автомобіліст
-:-

15.11.2016
Медвешчак – Динамо Мн
-:-

16.11.2016
Лада – Нафтохімік
-:-

17.11.2016
Амур – Авангард
-:-

17.11.2016
Адмірал – Сибір
-:-

17.11.2016
Куньлунь Ред Стар – Металург Нк
-:-

17.11.2016
Северсталь – Барис
-:-

17.11.2016
Витязь – Динамо Мн
-:-

17.11.2016
СКА – Автомобіліст
-:-

17.11.2016
Слован – Динамо Р
-:-

17.11.2016
Спартак – Салават Юлаєв
-:-

17.11.2016
Торпедо – Металург Мг
-:-

17.11.2016
ХК Сочі – Трактор
-:-

17.11.2016
ЦСКА – Ugra
-:-

17.11.2016
Медвешчак – Йокерит
-:-

18.11.2016
Нафтохімік – Лада
-:-

18.11.2016
Динамо М – Локомотив
-:-

19.11.2016
Амур – Металург Нк
-:-

19.11.2016
Адмірал – Авангард
-:-

19.11.2016
Куньлунь Ред Стар – Сибір
-:-

19.11.2016
Северсталь – Автомобіліст
-:-

19.11.2016
Слован – Динамо Мн
-:-

19.11.2016
Спартак – Металург Мг
-:-

19.11.2016
Торпедо – Трактор
-:-

19.11.2016
ХК Сочі – Салават Юлаєв
-:-

19.11.2016
ЦСКА – Барис
-:-

19.11.2016
Медвешчак – Динамо Р
-:-

20.11.2016
Ак Барс – Лада
-:-

20.11.2016
Витязь – Локомотив
-:-

21.11.2016
Металург Мг – Динамо М
-:-

21.11.2016
СКА – ЦСКА
-:-

22.11.2016
Сибір – Ак Барс
-:-

22.11.2016
Металург Нк – Нафтохімік
-:-

22.11.2016
Авангард – Лада
-:-

22.11.2016
Динамо Мн – Йокерит
-:-

22.11.2016
Торпедо – Медвешчак
-:-

22.11.2016
ХК Сочі – Слован
-:-

23.11.2016
Автомобіліст – Амур
-:-

23.11.2016
Барис – Куньлунь Ред Стар
-:-

23.11.2016
Металург Мг – Локомотив
-:-

23.11.2016
Салават Юлаєв – Витязь
-:-

23.11.2016
Трактор – Динамо М
-:-

23.11.2016
Югра – Адмірал
-:-

24.11.2016
Сибір – Лада
-:-

24.11.2016
Металург Нк – Ак Барс
-:-

24.11.2016
Авангард – Нафтохімік
-:-

24.11.2016
Йокерит – СКА
-:-

24.11.2016
Спартак – Медвешчак
-:-

24.11.2016
Торпедо – Слован
-:-

24.11.2016
Динамо Р – Динамо Мн
-:-

25.11.2016
Барис – Адмірал
-:-

25.11.2016
Металург Мг – Витязь
-:-

25.11.2016
Салават Юлаєв – Динамо М
-:-

25.11.2016
Трактор – Локомотив
-:-

25.11.2016
Югра – Амур
-:-

25.11.2016
Северсталь – ЦСКА
-:-

26.11.2016
Сибір – Нафтохімік
-:-

26.11.2016
Металург Нк – Лада
-:-

26.11.2016
Авангард – Ак Барс
-:-

26.11.2016
Автомобіліст – Куньлунь Ред Стар
-:-

26.11.2016
Спартак – Слован
-:-

26.11.2016
Торпедо – Динамо Мн
-:-

26.11.2016
ХК Сочі – Медвешчак
-:-

26.11.2016
Динамо Р – Йокерит
-:-

27.11.2016
Барис – Амур
-:-

27.11.2016
Салават Юлаєв – Локомотив
-:-

27.11.2016
Трактор – Витязь
-:-

27.11.2016
Северсталь – СКА
-:-

28.11.2016
Автомобіліст – Адмірал
-:-

28.11.2016
Югра – Куньлунь Ред Стар
-:-

28.11.2016
ЦСКА – Динамо М
-:-

28.11.2016
Медвешчак – Сибір
-:-

29.11.2016
Лада – ХК Сочі
-:-

29.11.2016
Нафтохімік – Спартак
-:-

29.11.2016
Ак Барс – Торпедо
-:-

29.11.2016
Динамо Мн – Трактор
-:-

29.11.2016
Йокерит – Металург Мг
-:-

30.11.2016
Витязь – Автомобіліст
-:-

30.11.2016
Динамо М – Барис
-:-

30.11.2016
Локомотив – Ugra
-:-

30.11.2016
Слован – Сибір
-:-

30.11.2016
Динамо Р – Салават Юлаєв
-:-

30.11.2016
Медвешчак – Металург Нк
-:-

01.12.2016
Амур – ЦСКА
-:-

01.12.2016
Адмірал – Сєвєрсталь
-:-

01.12.2016
Куньлунь Ред Стар – СКА
-:-

01.12.2016
Лада – Спартак
-:-

01.12.2016
Нафтохімік – Торпедо
-:-

01.12.2016
Ак Барс – ХК Сочі
-:-

01.12.2016
Йокерит – Трактор
-:-

01.12.2016
Медвешчак – Авангард
-:-

02.12.2016
Витязь – Барис
-:-

02.12.2016
Динамо Мн – Салават Юлаєв
-:-

02.12.2016
Динамо М – Ugra
-:-

02.12.2016
Локомотив – Автомобіліст
-:-

02.12.2016
Слован – Металург Нк
-:-

02.12.2016
Динамо Р – Металург Мг
-:-

03.12.2016
Амур – СКА
-:-

03.12.2016
Адмірал – ЦСКА
-:-

03.12.2016
Куньлунь Ред Стар – Сєвєрсталь
-:-

03.12.2016
Лада – Торпедо
-:-

03.12.2016
Нафтохімік – ХК Сочі
-:-

03.12.2016
Ак Барс – Спартак
-:-

03.12.2016
Слован – Авангард
-:-

04.12.2016
Витязь – Ugra
-:-

04.12.2016
Динамо Мн – Металург Мг
-:-

04.12.2016
Динамо М – Автомобіліст
-:-

04.12.2016
Йокерит – Салават Юлаєв
-:-

04.12.2016
Локомотив – Барис
-:-

04.12.2016
Динамо Р – Трактор
-:-

05.12.2016
Амур – Сєвєрсталь
-:-

05.12.2016
Адмірал – СКА
-:-

05.12.2016
Куньлунь Ред Стар – ЦСКА
-:-

05.12.2016
Сибір – Металург Нк
-:-

06.12.2016
Динамо Мн – Слован
-:-

06.12.2016
Йокерит – Медвешчак
-:-

06.12.2016
Локомотив – Динамо М
-:-

06.12.2016
Спартак – Ак Барс
-:-

06.12.2016
Торпедо – Нафтохімік
-:-

06.12.2016
ХК Сочі – Лада
-:-

07.12.2016
Сибір – Авангард
-:-

07.12.2016
Автомобіліст – Барис
-:-

08.12.2016
Металург Мг – Адмірал
-:-

08.12.2016
Салават Юлаєв – Куньлунь Ред Стар
-:-

08.12.2016
Трактор – Амур
-:-

08.12.2016
Северсталь – Локомотив
-:-

08.12.2016
Йокерит – Слован
-:-

08.12.2016
СКА – Динамо М
-:-

08.12.2016
Спартак – Нафтохімік
-:-

08.12.2016
Торпедо – Лада
-:-

08.12.2016
ХК Сочі – Ак Барс
-:-

08.12.2016
ЦСКА – Витязь
-:-

08.12.2016
Динамо Р – Медвешчак
-:-

09.12.2016
Металург Нк – Авангард
-:-

09.12.2016
Югра – Барис
-:-

10.12.2016
Металург Мг – Куньлунь Ред Стар
-:-

10.12.2016
Салават Юлаєв – Амур
-:-

10.12.2016
Трактор – Адмірал
-:-

10.12.2016
Северсталь – Витязь
-:-

10.12.2016
Спартак – Лада
-:-

10.12.2016
Торпедо – Ак Барс
-:-

10.12.2016
ХК Сочі – Нафтохімік
-:-

10.12.2016
Динамо Р – Слован
-:-

11.12.2016
Югра – Автомобіліст
-:-

11.12.2016
Динамо Мн – Медвешчак
-:-

12.12.2016
Куньлунь Ред Стар – Барис
-:-

15.12.2016
Амур – Автомобіліст
-:-

17.12.2016
Куньлунь Ред Стар – Автомобіліст
-:-

19.12.2016
Амур – Барис
-:-

19.12.2016
Адмірал – Автомобіліст
-:-

19.12.2016
Куньлунь Ред Стар – Ugra
-:-

19.12.2016
Сибір – Динамо Р
-:-

19.12.2016
Металург Нк – Динамо Мн
-:-

19.12.2016
Авангард – Йокерит
-:-

19.12.2016
Медвешчак – Трактор
-:-

20.12.2016
Лада – ЦСКА
-:-

20.12.2016
Нафтохімік – Ак Барс
-:-

20.12.2016
Северсталь – Витязь
-:-

20.12.2016
Динамо М – Спартак
-:-

20.12.2016
Локомотив – ХК Сочі
-:-

20.12.2016
Слован – Салават Юлаєв
-:-

21.12.2016
Амур – Ugra
-:-

21.12.2016
Адмірал – Барис
-:-

21.12.2016
Сибір – Динамо Мн
-:-

21.12.2016
Металург Нк – Йокерит
-:-

21.12.2016
Авангард – Динамо Р
-:-

21.12.2016
Слован – Трактор
-:-

21.12.2016
Медвешчак – Металург Мг
-:-

22.12.2016
Нафтохімік – ЦСКА
-:-

22.12.2016
Спартак – Локомотив
-:-

22.12.2016
Торпедо – Динамо М
-:-

22.12.2016
ХК Сочі – Витязь
-:-

23.12.2016
Адмірал – Ugra
-:-

23.12.2016
Сибір – Йокерит
-:-

23.12.2016
Металург Нк – Динамо Р
-:-

23.12.2016
Авангард – Динамо Мн
-:-

23.12.2016
Барис – Трактор
-:-

23.12.2016
Лада – СКА
-:-

23.12.2016
Слован – Металург Мг
-:-

23.12.2016
Медвешчак – Салават Юлаєв
-:-

24.12.2016
Куньлунь Ред Стар – Амур
-:-

24.12.2016
Спартак – Витязь
-:-

24.12.2016
Торпедо – Локомотив
-:-

24.12.2016
ХК Сочі – Динамо М
-:-

25.12.2016
Авангард – Трактор
-:-

25.12.2016
Барис – Металург Мг
-:-

25.12.2016
Лада – Сєвєрсталь
-:-

25.12.2016
Нафтохімік – СКА
-:-

26.12.2016
Адмірал – Амур
-:-

26.12.2016
Югра – Сибір
-:-

26.12.2016
Йокерит – Динамо Р
-:-

26.12.2016
Слован – Спартак
-:-

26.12.2016
Торпедо – Витязь
-:-

26.12.2016
ЦСКА – ” Локомотив
-:-

27.12.2016
Лада – Салават Юлаєв
-:-

27.12.2016
Нафтохімік – Сєвєрсталь
-:-

27.12.2016
Ак Барс – СКА
-:-

27.12.2016
Йокерит – Динамо Р
-:-

28.12.2016
Металург Нк – Сибір
-:-

28.12.2016
Барис – Авангард
-:-

28.12.2016
ХК Сочі – Спартак
-:-

28.12.2016
ЦСКА – Динамо М
-:-

29.12.2016
Куньлунь Ред Стар – Адмірал
-:-

29.12.2016
Салават Юлаєв – Металург Мг
-:-

29.12.2016
Ак Барс – Сєвєрсталь
-:-

29.12.2016
СКА – Локомотив
-:-

03.01.2017
Сибір – Локомотив
-:-

03.01.2017
Металург Нк – Витязь
-:-

03.01.2017
Авангард – Динамо М
-:-

03.01.2017
Лада – Металург Мг
-:-

03.01.2017
Нафтохімік – Салават Юлаєв
-:-

03.01.2017
Ак Барс – Трактор
-:-

03.01.2017
Динамо Мн – СКА
-:-

03.01.2017
Слован – Амур
-:-

03.01.2017
Динамо Р – Сєвєрсталь
-:-

03.01.2017
Медвешчак – Куньлунь Ред Стар
-:-

04.01.2017
Автомобіліст – ХК Сочі
-:-

04.01.2017
Барис – Спартак
-:-

04.01.2017
Югра – Торпедо
-:-

05.01.2017
Сибір – Динамо М
-:-

05.01.2017
Металург Нк – Локомотив
-:-

05.01.2017
Авангард – Витязь
-:-

05.01.2017
Лада – Трактор
-:-

05.01.2017
Нафтохімік – Металург Мг
-:-

05.01.2017
Ак Барс – Салават Юлаєв
-:-

05.01.2017
Динамо Мн – Сєвєрсталь
-:-

05.01.2017
Йокерит – СКА
-:-

05.01.2017
Слован – Куньлунь Ред Стар
-:-

05.01.2017
Динамо Р – ЦСКА
-:-

05.01.2017
Медвешчак – Амур
-:-

06.01.2017
Автомобіліст – Торпедо
-:-

06.01.2017
Барис – ХК Сочі
-:-

06.01.2017
Югра – Спартак
-:-

06.01.2017
Медвешчак – Адмірал
-:-

07.01.2017
Сибір – Витязь
-:-

07.01.2017
Металург Нк – Динамо М
-:-

07.01.2017
Авангард – Локомотив
-:-

07.01.2017
Лада – Салават Юлаєв
-:-

07.01.2017
Нафтохімік – Трактор
-:-

07.01.2017
Ак Барс – Металург Мг
-:-

07.01.2017
Динамо Мн – ЦСКА
-:-

07.01.2017
Йокерит – Сєвєрсталь
-:-

07.01.2017
Динамо Р – СКА
-:-

08.01.2017
Автомобіліст – Спартак
-:-

08.01.2017
Барис – Торпедо
-:-

08.01.2017
Югра – ХК Сочі
-:-

08.01.2017
Слован – Адмірал
-:-

09.01.2017
Куньлунь Ред Стар – Динамо М
-:-

09.01.2017
Йокерит – Лада
-:-

09.01.2017
Локомотив – Динамо Р
-:-

09.01.2017
ЦСКА – СКА
-:-

09.01.2017
Медвешчак – Сєвєрсталь
-:-

10.01.2017
Куньлунь Ред Стар – Витязь
-:-

10.01.2017
Салават Юлаєв – Спартак
-:-

10.01.2017
Трактор – Торпедо
-:-

11.01.2017
Металург Мг – ХК Сочі
-:-

11.01.2017
Северсталь – Сибір
-:-

11.01.2017
СКА – Авангард
-:-

11.01.2017
Слован – Автомобіліст
-:-

11.01.2017
ЦСКА – Металург Нк
-:-

11.01.2017
Медвешчак – Барис
-:-

12.01.2017
Амур – Динамо Мн
-:-

12.01.2017
Адмірал – Динамо Р
-:-

12.01.2017
Куньлунь Ред Стар – Йокерит
-:-

12.01.2017
Салават Юлаєв – Торпедо
-:-

12.01.2017
Динамо М – Нафтохімік
-:-

12.01.2017
Локомотив – Ак Барс
-:-

13.01.2017
Металург Мг – Спартак
-:-

13.01.2017
Трактор – ХК Сочі
-:-

13.01.2017
Северсталь – Авангард
-:-

13.01.2017
СКА – Металург Нк
-:-

13.01.2017
Слован – Барис
-:-

13.01.2017
ЦСКА – Сибір
-:-

13.01.2017
Медвешчак – Автомобіліст
-:-

14.01.2017
Амур – Динамо Р
-:-

14.01.2017
Адмірал – Йокерит
-:-

14.01.2017
Куньлунь Ред Стар – Динамо Мн
-:-

14.01.2017
Витязь – Ак Барс
-:-

14.01.2017
Динамо М – Лада
-:-

14.01.2017
Локомотив – Нафтохімік
-:-

15.01.2017
Металург Мг – Торпедо
-:-

15.01.2017
Трактор – Спартак
-:-

15.01.2017
Северсталь – Металург Нк
-:-

15.01.2017
СКА – Сибір
-:-

15.01.2017
Слован – Ugra
-:-

16.01.2017
Амур – Йокерит
-:-

16.01.2017
Адмірал – Динамо Мн
-:-

16.01.2017
Куньлунь Ред Стар – Динамо Р
-:-

16.01.2017
Барис – Салават Юлаєв
-:-

16.01.2017
Витязь – Нафтохімік
-:-

16.01.2017
Динамо М – Ак Барс
-:-

16.01.2017
Локомотив – Лада
-:-

17.01.2017
Трактор – Автомобіліст
-:-

17.01.2017
Спартак – Слован
-:-

17.01.2017
Медвешчак – Ugra
-:-

18.01.2017
Металург Нк – Барис
-:-

18.01.2017
Металург Мг – Авангард
-:-

18.01.2017
Ак Барс – Салават Юлаєв
-:-

18.01.2017
Витязь – Лада
-:-

18.01.2017
Динамо М – ЦСКА
-:-

19.01.2017
Амур – Адмірал
-:-

19.01.2017
Автомобіліст – Ugra
-:-

19.01.2017
Металург Мг – Авангард
-:-

19.01.2017
Трактор – Куньлунь Ред Стар
-:-

19.01.2017
Нафтохімік – Слован
-:-

19.01.2017
Северсталь – Медвешчак
-:-

19.01.2017
Динамо Мн – Динамо Р
-:-

19.01.2017
СКА – Йокерит
-:-

19.01.2017
Торпедо – Локомотив
-:-

19.01.2017
ХК Сочі – Спартак
-:-

23.01.2017
Лада – Металург Нк
-:-

23.01.2017
Нафтохімік – Сибір
-:-

23.01.2017
Витязь – Салават Юлаєв
-:-

23.01.2017
Динамо М – Трактор
-:-

23.01.2017
Локомотив – Металург Мг
-:-

23.01.2017
Спартак – ЦСКА
-:-

23.01.2017
Торпедо – Сєвєрсталь
-:-

23.01.2017
ХК Сочі – СКА
-:-

24.01.2017
Амур – Слован
-:-

24.01.2017
Адмірал – Медвешчак
-:-

24.01.2017
Динамо Мн – Автомобіліст
-:-

24.01.2017
Йокерит – Барис
-:-

24.01.2017
Динамо Р – Ugra
-:-

25.01.2017
Лада – Авангард
-:-

25.01.2017
Нафтохімік – Металург Нк
-:-

25.01.2017
Ак Барс – Сибір
-:-

25.01.2017
Витязь – Металург Мг
-:-

25.01.2017
Динамо М – Салават Юлаєв
-:-

25.01.2017
Локомотив – Трактор
-:-

25.01.2017
Спартак – СКА
-:-

25.01.2017
Торпедо – ЦСКА
-:-

25.01.2017
ХК Сочі – Сєвєрсталь
-:-

26.01.2017
Амур – Медвешчак
-:-

26.01.2017
Куньлунь Ред Стар – Слован
-:-

26.01.2017
Динамо Мн – Ugra
-:-

26.01.2017
Йокерит – Автомобіліст
-:-

26.01.2017
Динамо Р – Барис
-:-

27.01.2017
Лада – Сибір
-:-

27.01.2017
Нафтохімік – Авангард
-:-

27.01.2017
Ак Барс – Металург Нк
-:-

27.01.2017
Витязь – Трактор
-:-

27.01.2017
Динамо М – Металург Мг
-:-

27.01.2017
Локомотив – Салават Юлаєв
-:-

27.01.2017
Спартак – Сєвєрсталь
-:-

27.01.2017
Торпедо – СКА
-:-

27.01.2017
ХК Сочі – ЦСКА
-:-

28.01.2017
Адмірал – Слован
-:-

28.01.2017
Куньлунь Ред Стар – Медвешчак
-:-

28.01.2017
Динамо Мн – Барис
-:-

28.01.2017
Йокерит – Ugra
-:-

28.01.2017
Динамо Р – Автомобіліст
-:-

29.01.2017
Северсталь – Салават Юлаєв
-:-

29.01.2017
СКА – Трактор
-:-

29.01.2017
ЦСКА – Металург Мг
-:-

30.01.2017
Йокерит – Динамо Мн
-:-

30.01.2017
Торпедо – Спартак
-:-

31.01.2017
Сибір – Куньлунь Ред Стар
-:-

31.01.2017
Металург Нк – Адмірал
-:-

31.01.2017
Авангард – Амур
-:-

31.01.2017
Нафтохімік – Ак Барс
-:-

31.01.2017
Слован – Локомотив
-:-

31.01.2017
Медвешчак – Динамо М
-:-

01.02.2017
Автомобіліст – Динамо Мн
-:-

01.02.2017
Барис – Йокерит
-:-

01.02.2017
Металург Мг – Сєвєрсталь
-:-

01.02.2017
Салават Юлаєв – СКА
-:-

01.02.2017
Трактор – ЦСКА
-:-

01.02.2017
Югра – Динамо Р
-:-

01.02.2017
Торпедо – ХК Сочі
-:-

02.02.2017
Сибір – Адмірал
-:-

02.02.2017
Металург Нк – Амур
-:-

02.02.2017
Авангард – Куньлунь Ред Стар
-:-

02.02.2017
Лада – Ак Барс
-:-

02.02.2017
Слован – Динамо М
-:-

02.02.2017
Медвешчак – Локомотив
-:-

03.02.2017
Автомобіліст – Динамо Р
-:-

03.02.2017
Барис – Динамо Мн
-:-

03.02.2017
Металург Мг – СКА
-:-

03.02.2017
Салават Юлаєв – ЦСКА
-:-

03.02.2017
Трактор – Сєвєрсталь
-:-

03.02.2017
Югра – Йокерит
-:-

03.02.2017
Слован – Витязь
-:-

03.02.2017
Спартак – ХК Сочі
-:-

04.02.2017
Сибір – Амур
-:-

04.02.2017
Металург Нк – Куньлунь Ред Стар
-:-

04.02.2017
Авангард – Адмірал
-:-

04.02.2017
Нафтохімік – Лада
-:-

05.02.2017
Автомобіліст – Йокерит
-:-

05.02.2017
Барис – Динамо Р
-:-

05.02.2017
Югра – Динамо Мн
-:-

05.02.2017
Медвешчак – Витязь
-:-

06.02.2017
ХК Сочі – Торпедо
-:-

07.02.2017
Динамо Мн – Витязь
-:-

13.02.2017
Локомотив – Адмірал
-:-

14.02.2017
Автомобіліст – Металург Нк
-:-

14.02.2017
Барис – Сибір
-:-

14.02.2017
Салават Юлаєв – Ак Барс
-:-

14.02.2017
Югра – Авангард
-:-

14.02.2017
Северсталь – Торпедо
-:-

14.02.2017
Витязь – Куньлунь Ред Стар
-:-

14.02.2017
Динамо Мн – Лада
-:-

14.02.2017
Динамо М – Амур
-:-

14.02.2017
Йокерит – Нафтохімік
-:-

14.02.2017
СКА – Спартак
-:-

14.02.2017
ЦСКА – ХК Сочі
-:-

15.02.2017
Металург Мг – Трактор
-:-

15.02.2017
Слован – Медвешчак
-:-

16.02.2017
Автомобіліст – Авангард
-:-

16.02.2017
Барис – Металург Нк
-:-

16.02.2017
Югра – Сибір
-:-

16.02.2017
Сєвєрсталь – Спартак
-:-

16.02.2017
Витязь – Амур
-:-

16.02.2017
Динамо Мн – Нафтохімік
-:-

16.02.2017
Динамо М – Адмірал
-:-

16.02.2017
Йокерит – Ак Барс
-:-

16.02.2017
Локомотив – Куньлунь Ред Стар
-:-

16.02.2017
СКА – ХК Сочі
-:-

16.02.2017
ЦСКА – Торпедо
-:-

16.02.2017
Динамо Р – Лада
-:-

17.02.2017
Трактор – Металург Мг
-:-

17.02.2017
Медвешчак – Слован
-:-

18.02.2017
Автомобіліст – Сибір
-:-

18.02.2017
Барис – Авангард
-:-

18.02.2017
Салават Юлаєв – Лада
-:-

18.02.2017
Югра – Металург Нк
-:-

18.02.2017
Северсталь – ХК Сочі
-:-

18.02.2017
Витязь – Адмірал
-:-

18.02.2017
Динамо Мн – Ак Барс
-:-

18.02.2017
Динамо М – Куньлунь Ред Стар
-:-

18.02.2017
Локомотив – Амур
-:-

18.02.2017
СКА – Торпедо
-:-

18.02.2017
ЦСКА – Спартак
-:-

18.02.2017
Динамо Р – Нафтохімік
-:-

Також цікаво:

  • Чемпіонат Європи з футболу 2017: жінки
  • Чемпіонат світу з хокею 2017
  • КХЛ 2016/2017: нові команди і перспективи розвитку ліги